Bord med lådsektion

Bord med lådsektion
Bord med lådsektion
Bord med lådsektion
Bord med lådsektion
Bord med lådsektion
Bord med lådsektion
Bord med lådsektion
Bord med lådsektion

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

BORD med lådsektion, ek, trol svensk tillverkning, 1900-talets andra hälft, knoppar av mässing, höjd ca 82 cm, 111x45 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, nyckel samt låskista saknas

708114

2019-12-19