skultuna

skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna
skultuna

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CASOLETTER, ett par, Skultuna No 60, omkring mitten av 1900-talet, kolmårdsmarmor samt mässing, höjd ca 22 cm

Bruksslitage

708122

2019-11-29