Bjarne Melgaard och Sverre Bjertnaes etsning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Figurkomposition, etsning, provpress, signerad av Melgaard och Bjertnaes, bildmått ca 119x79 cm, inkl ram 149x109 cm

708124

2019-11-27