Fåtöljer Kandidaten
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, fåtöljer, "Kandidaten", för OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå klädd i rött ylletyg, sitthöjd 42 , rygghöjd 70 cm
Sliten klädsel, torkade sittband, smärre slitage
708127
2019-11-27