Gustaviansk byrå sent 1700-tal

Klubbat för:

1 850 EUR

Utropspris

1 300 EUR

BYRÅ, gustaviansk sent 1700-tal, grågrön skiva i kolmårdsmarmor, fanerad med olika träslag, förgyllda bronsbeslag, bredd 112 cm, djup 54,5 cm, höjd 83 cm, nyckel finns.

Renoverad, kopleterad på 1800-talet

708143

2019-12-04