Ett par fåtöljer "Eva"

Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer
Ett par fåtöljer

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Eva", (3 dlr) 1-par fåtöljer m. "Primo" pall, 1900-talets andra hälft, Dux, böjträ i bok, klädsel av sadelgjord, fåtöljerna brännmärkta, pall med spår från etikett, sitthöjd ca 35 cm

Smärre slitage, smärre märke på ena sadelgjorden,

708147

2019-11-29