Industrilampa PeFeGe
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEFEGE, arbetslampa, 1900-talets första hälft, 3-ledad, grålackerad, skyltmärkt eg eriksson mekaniska verkstad ab, Typ F/80, justerbar längd
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, Bruksslitage/patina
708162
2019-11-30