Industrilampa PeFeGe

Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEFEGE, arbetslampa, 1900-talets första hälft, 3-ledad, grålackerad, skyltmärkt eg eriksson mekaniska verkstad ab, Typ F/80, justerbar längd

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, Bruksslitage/patina

708162

2019-11-30