Seiko herrarbandsur

Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur
Seiko herrarbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SEIKO, armbandsur, stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, kronograf, boettnr. 6139-8002, serienr. 174081, originallänk, viklås, diameter 40,5 mm

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt kronograf, slitage

708163

Päivämäärä:

2019-12-01