Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OBELISKER, Grand tour souvenirer, 1900-talets första hälft, siena marmor, höjd ca 32 cm
Den ena är lagad strax under andra avsatsen, flera nagg, slitage
708169
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här