Erik Norselius oljemålning

Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERIK NORSELIUS (1874-1956): Interiörbild, signerad och daterad Norselius -42, olja på duk, 62x51 cm

Krackelyr, färgavfall

708172

2019-11-29