Mats Theselius "Theselius Rex" fåtölj Källemo
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
MATS THESELIUS, "Theselius Rex", fåtölj, Källemo 1995, järn och metallpläterad, sits och rygg klädda med cognacsfärgat läder, signerad Mats Theselius No 117/200 KÄLLEMO AB VÄRNAMO SWEDEN, höjd 72 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt Moodgallerian 29-30/11
Bruksslitage och fläckar
708182
2019-11-30