Mats Theselius "Theselius Rex" fåtölj Källemo

Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

MATS THESELIUS, "Theselius Rex", fåtölj, Källemo 1995, järn och metallpläterad, sits och rygg klädda med cognacsfärgat läder, signerad Mats Theselius No 117/200 KÄLLEMO AB VÄRNAMO SWEDEN, höjd 72 cm

Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt Moodgallerian 29-30/11

Bruksslitage och fläckar

708182

2019-11-30