Klubbat för:
460 EUR
Utropspris
400 EUR
FÄLLBORD, ca. 1800, fällbar rotfanerad skiva, tredelad fot i svart målat trä, diameter 44 cm, höjd 72-96 cm.
Åldersrelaterat slitage
708187
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här