Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

400 EUR

FÄLLBORD, ca. 1800, fällbar rotfanerad skiva, tredelad fot i svart målat trä, diameter 44 cm, höjd 72-96 cm.

Åldersrelaterat slitage

708187

2019-12-04