Mogens Ege oljemålning

Mogens Ege oljemålning
Mogens Ege oljemålning
Mogens Ege oljemålning
Mogens Ege oljemålning
Mogens Ege oljemålning
Mogens Ege oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

MOGENS EGE (1892-1946). Fiskebåtar i hamn, signerad Mogens Ege, olja på du, ca 70x101 cm

Krackeleringar

708188

2019-12-01