Empir bronsljusstakar

Empir bronsljusstakar
Empir bronsljusstakar
Empir bronsljusstakar
Empir bronsljusstakar
Empir bronsljusstakar
Empir bronsljusstakar
Empir bronsljusstakar
Empir bronsljusstakar

Klubbat för:

560 EUR

Utropspris

500 EUR

LJUSSTAKAR, ett par, förgylld brons, empir, Frankrike 1800-talets början, höjd 26,5 cm

708194

2019-12-04