Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
KISTA, korgmodell, tidigt 1900-tal, flätad, med låsbeslag, välvd lock, höjd ca 53, 80x47 cm
Åldersrelaterad slitage, smuts, bristningar
708218
2019-11-29