Kista korgmodell flätad

Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad
Kista korgmodell flätad

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

KISTA, korgmodell, tidigt 1900-tal, flätad, med låsbeslag, välvd lock, höjd ca 53, 80x47 cm

Åldersrelaterad slitage, smuts, bristningar

708218

2019-11-29