Skrivbord
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD omkring 1900-talets mitt, mahogny, beslag av mässing, benavslut i palisander, höjd ca 75 cm, 169x74 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, nyckel saknas, knoppar saknas på utdradsskivor
708224
2019-12-19