Sängbord NK

Sängbord NK
Sängbord NK
Sängbord NK
Sängbord NK

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, nattduksbord, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, låda med svarvad dragknopp, skyltmärkning, höjd ca 58, 48x33 cm

Benen med smärre ytskador, bordsskivor med smärre skador

708248

2019-11-28