Piedestal i marmor

Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor
Piedestal i marmor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bas och skiva i rmarmor, stomme och beslag i mässing, höjd ca 121, 30x30 cm

Slitage, lagningar

708254

2019-11-30