Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLOTTS BARBRO samt OKÄND KONSTNÄR, (2) oljemålningar i allmogestil, ena signerad samt daterad Slotts Barbro 1984 med mått, 100x32, respektive 82x65 cm
Krackelyr
708268
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här