Okänd konstnär samt Slotts Barbro

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLOTTS BARBRO samt OKÄND KONSTNÄR, (2) oljemålningar i allmogestil, ena signerad samt daterad Slotts Barbro 1984 med mått, 100x32, respektive 82x65 cm

Krackelyr

708268

2019-11-29