Soffbord/ Trädgårdsbord

Soffbord/ Trädgårdsbord
Soffbord/ Trädgårdsbord
Soffbord/ Trädgårdsbord
Soffbord/ Trädgårdsbord
Soffbord/ Trädgårdsbord
Soffbord/ Trädgårdsbord
Soffbord/ Trädgårdsbord
Soffbord/ Trädgårdsbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD/TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets slut, skivor i furu, ställning i järn, höjd ca 55, 125x75 cm

Kraftiga rostangrepp samt väderrelaterat slitage

708272

2019-11-29