Soffbord/ Trädgårdsbord
2019-11-29
708272
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD/TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets slut, skivor i furu, ställning i järn, höjd ca 55, 125x75 cm
Kraftiga rostangrepp samt väderrelaterat slitage