Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardans, signerad och numrerad 138/360, färglitografi, bladstorlek ca 59x41 cm

708287

2019-11-28