Beck & Jung multipel

Beck & Jung multipel
Beck & Jung multipel
Beck & Jung multipel
Beck & Jung multipel
Beck & Jung multipel
Beck & Jung multipel

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 68 samt numr 8/60, multipel, ca 45x62 cm

Något gulnad, ytsmuts

708304

2019-12-02