Björn Weckström maschettknappar Guldrya

Klubbat för:

560 EUR

450 EUR

BJÖRN WECKSTRÖM, maschettknappar, Guldrya, 18K guld, 21 x 11 mm, vikt totalt ca 13,5 g, Lapponia 1960-tal

Bruksslitage.

708320

2019-12-02