560 EUR
450 EUR
BJÖRN WECKSTRÖM, maschettknappar, Guldrya, 18K guld, 21 x 11 mm, vikt totalt ca 13,5 g, Lapponia 1960-tal
Bruksslitage.
708320
2019-12-02