Igor Mitoraj
Klubbat för:
52 000 SEK
Arviointi
40 000 SEK
Kuvaus
IGOR MITORAJ (född 1944): Torso, signerad och numrerad Mitoraj 10/30, brons, höjd inkl sockel 46 cm
Kuntoraportti
708337
Päivämäärä:
2019-11-30