Igor Mitoraj

Igor Mitoraj
Igor Mitoraj
Igor Mitoraj
Igor Mitoraj
Igor Mitoraj
Igor Mitoraj
Igor Mitoraj
Igor Mitoraj

Klubbat för:

52 000 SEK

Arviointi

40 000 SEK

Kuvaus

IGOR MITORAJ (född 1944): Torso, signerad och numrerad Mitoraj 10/30, brons, höjd inkl sockel 46 cm

Kuntoraportti

708337

Päivämäärä:

2019-11-30