Soffa karmstol Karl Johan empire-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, samt karmstol (2 dlr), 1900-talets första hälft, Karl-Johan/empire-stil, svartbetsade, soffans sitthöjd ca 48, 160x50, fåtöljens bredd ca 58 cm
Bruksslitage, smärre slitage på färg, smärre repor samt avslag
708346
2019-11-29