Soffa karmstol Karl Johan empire-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SOFFA, samt karmstol (2 dlr), 1900-talets första hälft, Karl-Johan/empire-stil, svartbetsade, soffans sitthöjd ca 48, 160x50, fåtöljens bredd ca 58 cm

Bruksslitage, smärre slitage på färg, smärre repor samt avslag

708346

2019-11-29