Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DRAGKISTA / BYRÅ, 1800-tal, 4 lådor i front, senare bemålad, höjd ca 123, 130 x 61 cm
Zustandsbeschreibung
Renoverad, kompletterad, färgbortfall,slitage, nyckel saknas
708347
2019-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner