Ulla Wacthmeister olja på duk

Ulla Wacthmeister olja på duk
Ulla Wacthmeister olja på duk
Ulla Wacthmeister olja på duk
Ulla Wacthmeister olja på duk
Ulla Wacthmeister olja på duk
Ulla Wacthmeister olja på duk

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 500 SEK

Beschreibung

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Motiv av med fågel, signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 41x40 cm

Zustandsbeschreibung

708357

2019-11-29