Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Motiv av med fågel, signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 41x40 cm
Zustandsbeschreibung
708357
2019-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner