Eva Englund Maja
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVA ENGLUND, 3 dlr, "Maja", Orrefors 1970-/80-tal, bestående av 2 vitvinsglas, 1 skål, samtliga signerade E.E - A.L, höjd 17 respektive 15 cm
Smuts, smärre repor, mikronagg kan förekomma, skål med mindre nagg på kanten
708364
2019-11-29