Brandsläckare

Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BRANDSLÄCKARE, sekelskifte, koppar, längd ca 86 cm

Bruksslitage, smärre ärgning och bucklor

708367

2019-11-29