Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KLÄDHÄNGARE, 2 st, 1900-talets första hälft, funkis, stomme i förkromad metall, längd ca 87-90, djup 28 cm,
Smärre slitage
708383
2019-11-30