Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, allmoge, 1800-talets mitt, marmorerad/ådrad och daterad 1851, höjd ca 83 samt 89x32 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

708384

2019-11-29