Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, allmoge, 1800-talets mitt, marmorerad/ådrad och daterad 1851, höjd ca 83 samt 89x32 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
708384
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här