Besticksdelar silver Gammal Fransk
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BESTICKSDELAR, 9 dlr, silver, modell Gammal Fransk, 1900-tal, bestående av: 6 matskedar(längd ca 22,5), bordssked(ca18,5), tesked(14,5), ragusked(längd ca 29 cm), medföljer matsked i modell Engelsk Snäck, total vikt ca 630 g
Slitage, tesked samt bordssked med ägarmärkning
708389
2019-11-28