Besticksdelar silver Gammal Fransk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BESTICKSDELAR, 9 dlr, silver, modell Gammal Fransk, 1900-tal, bestående av: 6 matskedar(längd ca 22,5), bordssked(ca18,5), tesked(14,5), ragusked(längd ca 29 cm), medföljer matsked i modell Engelsk Snäck, total vikt ca 630 g

Slitage, tesked samt bordssked med ägarmärkning

708389

2019-11-28