Leif Jacobson

Leif Jacobson
Leif Jacobson
Leif Jacobson
Leif Jacobson
Leif Jacobson
Leif Jacobson
Leif Jacobson
Leif Jacobson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEIF JACOBSON (född 1959), komposition med figurer, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2005, ca 132x157

708398

2019-11-29