Omega herrfickur 2 st
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, fickur, 2 st, silver resp kromboett, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, diameter 51 resp 54 cm
En fungerar vid inskrivningstillfället (krom), SAV garanterar ej funktionen, en med skadad urtavla, slitage
708414
2019-12-01