Omega herrfickur 2 st

Omega herrfickur 2 st
Omega herrfickur 2 st
Omega herrfickur 2 st
Omega herrfickur 2 st
Omega herrfickur 2 st
Omega herrfickur 2 st
Omega herrfickur 2 st
Omega herrfickur 2 st

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, fickur, 2 st, silver resp kromboett, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, diameter 51 resp 54 cm

En fungerar vid inskrivningstillfället (krom), SAV garanterar ej funktionen, en med skadad urtavla, slitage

708414

2019-12-01