Taklampa industri

Taklampa industri
Taklampa industri
Taklampa industri
Taklampa industri
Taklampa industri
Taklampa industri

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, industrimodell, Österlen, emaljlackerad plåt, övre del lackerad i gråblå kulör, skärmen lackerad vit undertill, höjd ca 38, diameter ca 40 cm

Smärre slitage på emalj, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

708415

2019-11-29