Jonas Rooth Ljuskrona
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JONAS ROOTH, ljuskrona, glas, Kivik 2004, olikfärgat glas, för fem ljus, signerad samt daterad Jonas Rooth 2004, höjd ca 80, diamater ca 70 cm
Ingår i temaauktionen Kristallklar Jul
Trasig del vid ena ljuset
708434
2019-12-16