Jonas Rooth Ljuskrona

Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona
Jonas Rooth Ljuskrona

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JONAS ROOTH, ljuskrona, glas, Kivik 2004, olikfärgat glas, för fem ljus, signerad samt daterad Jonas Rooth 2004, höjd ca 80, diamater ca 70 cm

Ingår i temaauktionen Kristallklar Jul

Trasig del vid ena ljuset

708434

2019-12-16