Royal Copenhagen figurin

Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Henrik och Else", figuringrupp, Danmark, porslin, nr 3049, monogramsignerad, höjd 43 cm.

Smärre ytslitage.

708438

2019-11-29