Alf Sörensson

Alf Sörensson
Alf Sörensson
Alf Sörensson
Alf Sörensson
Alf Sörensson
Alf Sörensson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF SÖRENSSON (1900-tal): Marint motiv, signerad, olja på duk, ca 55x82 cm

Dukhåll, krackeleringar, duklagningar

708439

2019-11-30