Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997): Blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 27/50, Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, bladmått ca 84x55 cm

708465

2019-11-30