Dalahäst med vagn

Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn
Dalahäst med vagn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DALAHÄST med vagn, 1920-tal, bemålat trä samt läderrem, hästens höjd ca 35 cm

Slitage, färgbortfall

708470

2019-11-30