Alecandre Fassianos

Alecandre Fassianos
Alecandre Fassianos

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkomposition, signerad A Fassianos, numrerad 97/120, färglitografi, bildmått ca 67x79 cm

708479

2019-11-30