Örhängen 1 par 14 guld briljanter
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖRHÄNGEN,1 par, kreol modell, 14k guld, briljantslipade diamanter ca Wesselton/P, stift och clips, ej stämplade, höjd ca 2 cm, vikt 6 gram.
"Ingår i tema julauktion".
Mindre bruksslitage.
708486
2019-12-08