Örhängen 1 par 14 guld briljanter

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÖRHÄNGEN,1 par, kreol modell, 14k guld, briljantslipade diamanter ca Wesselton/P, stift och clips, ej stämplade, höjd ca 2 cm, vikt 6 gram.

"Ingår i tema julauktion".

Mindre bruksslitage.

708486

2019-12-08