Klubbat för:
4 000 SEK
3 500 SEK
TESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, dekor av bladslingor i relief, kannans höjd ca 21 cm, vikt ca 1196 g
Med monogram
708489
2019-11-29