Teservis silver

Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver

Klubbat för:

4 000 SEK

3 500 SEK

TESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, dekor av bladslingor i relief, kannans höjd ca 21 cm, vikt ca 1196 g

Med monogram

708489

2019-11-29