Tetsuro Sawada

Tetsuro Sawada
Tetsuro Sawada

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TETSURO SAWADA (1933-1998): Komposition, signerad och daterad -87, 70/100, ca 45x75 cm

708506

2019-11-30